«Сподіваємося, що це допоможе знизити ціни на продукти харчування». До окупованого Криму Керченським мостом запустили вантажні потяги | QHA media
30 Червня 2020, 16:03

«Сподіваємося, що це допоможе знизити ціни на продукти харчування». До окупованого Криму Керченським мостом запустили вантажні потяги

Закрити

Сьогодні, 30 червня, «глава» окупованого Криму Сергій Аксьонов повідомив про запуск вантажних потягів Керченським мостом та висловив сподівання, що це сприятиме зниженню цін на продукти на півострові.

Про це він написав на своїй сторінці у соцмережі.

Пропускна спроможність мосту передбачає 12 вантажних пар потягів на добу. Це дасть можливість перевозити 13 мільйонів тонн вантажів на рік. Запуск вантажного залізничного сполучення дозволить наростити поставки продукції та сировини в обох напрямках, істотно знизити логістичні витрати, а значить і собівартість виробленої продукції, що сприятиме розвитку конкуренції, підвищенню інвестиційної привабливості Криму. Сподіваємося, що усе це в сукупності позитивно вплине на цінову ситуацію, перш за все, допоможе знизити ціни на продукти харчування, — написав він.

Також Аксьонов підкреслив, що рух вантажних потягів сприятливо позначиться на забезпеченості півострова будівельними матеріалами.

Сегодня произошло действительно эпохальное событие, которого мы ждали практически 6 лет, – открытие движения грузовых…

Опубліковано Сергеєм Аксеновим Вівторок, 30 червня 2020 р.

«Кримські новини» повідомляли, що 23 грудня 2019 року президент Росії Володимир Путін відкрив залізничне сполучення між окупованим Кримом і Росією.

Євросоюз назвав порушенням суверенітету і територіальної цілісності України відкриття залізничного сполучення Керченським мостом.

Дивитись ще: