«Сотні листів та дзвінків в усі офіси — від європейських до західного узбережжя США». Компанія Facebook виправила написання української столиці на Kyiv | QHA media
26 Червня 2020, 18:33

«Сотні листів та дзвінків в усі офіси — від європейських до західного узбережжя США». Компанія Facebook виправила написання української столиці на Kyiv

Закрити

Компанія Facebook офіційно перейшла на написання столиці України правильною транслітерацією — Kyiv.

Про це сьогодні, 26 червня, повідомив голова МЗС Дмитро Кулеба.

Вода камінь точить. А МЗС настирливо точить всіх у світі, хто досі пише Kiev замість Kyiv. Я радий повідомити: рух за правильну транслітерацію столиці здобув важливу перемогу. Facebook офіційно перейшов до використання Kyiv. Інженери соцмережі переключили все на використання Kyiv. Раніше, якщо ви хотіли відмітити нашу столицю, то першою опцією за визначенням алгоритм пропонував Kiev. Віднині це буде Kyiv, — написав Кулеба у соцмережі.

Він підкреслив, що до цього привели «десятки і сотні листів, електронних, паперових, дзвінків в усі офіси — від європейських до західного узбережжя США».

Кулеба також зазначає, що написання української столиці — це дуже важлива річ, яка формує масову свідомість англомовного світу і привчає до розуміння, що Україна — це Україна.

🇺🇦✌️ #KyivNotKiev Вода камінь точить. А МЗС настирливо точить всіх у світі, хто досі пише «Kiev» замість «Kyiv»!…

Опубліковано Dmytro Kuleba Пʼятниця, 26 червня 2020 р.

Нагадаємо, що у жовтні 2018 року українське МЗС спільно з центром стратегічних комунікацій StratCom Ukraine почали онлайн-кампанію #CorrectUA. Мета — звернення до іноземних організацій, компаній і ЗМІ з проханням скорегувати правопис назви міста Києва та інших українських міст. Кампанія отримала назву #KyivNotKiev.

Дивитись ще: