Смертельна ДТП на «Тавриді»: кількість загиблих зросла до дев’яти, серед постраждалих — вагітна жінка | QHA media
НП

Смертельна ДТП на «Тавриді»: кількість загиблих зросла до дев’яти, серед постраждалих — вагітна жінка

31 Липня 2020, 15:31
Фото: crim.sledcom.ru
Закрити

Кількість загиблих внаслідок ДТП на трасі «Таврида» в окупованому Криму зросла до дев’яти осіб. Як повідомляє російське видання «ТАСС», ще один постраждалий чоловік помер у лікарні.

Серед загиблих є і водій мікроавтобуса.

Загалом у пасажирському мікроавтобусі, який в’їхав у КамАЗ, перебували 18 людей, серед яких більшість — жителі Краснодарського краю, Росія. Також у салоні перебували троє дітей. Людей з травмами різного ступеню тяжкості доправили у лікарню окупованих Севастополя і Білогірська.

Доставили чотирьох людей, зокрема і вагітну жінку. На цей момент вагітна направлена в шосту міську лікарню. Готуються до транспортування важкий хворий і хворий середньої важкості з переломом, — розповіла лікарка Білогірської лікарні Ольга Поклонська.

Двоє дітей з автобуса також перебувають у лікарні, де їхній стан оцінили як важкий. Ще один з постраждалих у комі.

Окупанти порушили кримінальну справу за законодавством держави-агресора, а саме за статтею 238 Кримінального кодексу РФ — «надання послуг, що не відповідають вимогам безпеки життя і здоров’я споживачів». Також порушили кримінальну справу і за недотримання правил дорожнього руху.

Водночас «міністерство внутрішніх справ» окупованого півострова заявило, що автобус прямував за маршрутом «Краснодар-Севастополь», і був технічно справним.

Окупаційна «адміністрація» Білогірська оголосила режим надзвичайної ситуації техногенного характеру муніципального рівня.

Як повідомляли «Кримські новини», в окупованому Росією Криму на трасі «Таврида» 30 липня пасажирський мікроавтобус в’їхав у припаркований на узбіччі КамАЗ з причепом. Аварія сталася в окупованому Білгородському районі.

Дивитись ще: