«Слуга народу» привласнив частину найбільшого військового полігону країни

Новини України та світу
Тетяна Нікішина
19 Квітня 2021, 15:38
Тетяна Нікішина
19 Квітня 2021, 15:38

Коли у 2014 році Україна оговтувалась від окупації Криму, народний депутат від партії «Слуга народу» Євген Петруняк (на той час займався адвокатською діяльністю, — прим. ред.) привласнив частину Яворівського військового полігону, де знаходиться щонайменше 20 об’єктів.

Про це йдеться у журналістському розслідуванні, оприлюдненому в ефірі програми «Еспресо.tv».

Журналісти з’ясували, що, згідно з офіційним реєстром речових прав та декларації, Петруняку, народному депутату від «Слуги народу», належать кілька відпочинкових будиночків та один житловий, конюшня, сарай, пральня, навіть два туалети. Всього — 20 об’єктів на території військового містечка №39, яке в народі називають Млинки.

Це майно парламентар надбав у травні 2014 року, тобто у час, коли країна оговтувалась від анексії Криму та збирала до купи сили, аби протистояти російському агресору.

Спір за це майно триває вже понад десять років, — розповідає Ірина Прийма, юрисконсульт Яворівської квартирно-експлуатаційної частини (КЕЧ).

Ця організація судиться з місцевим мисливсько-рибальським господарством «Майдан», яке незаконно оформило за собою цей шмат полігону.

Як нардеп-"слуга" прихватизував частину військового полігону. Розслідування журналістів Еспресо виявило, що секретність військового об'єкту - ще не гарантія того, що його землю не можна "відкусити"

Posted by Еспресо Захід on Saturday, April 17, 2021

Зазначається, що свого часу Петруняк-адвокат представляв інтереси МРГ у суді з Міністерством оборони. Відтак клієнт виявився нездатним оплатити Петруняку його послуги, і «Майдан» віддав йому частину теж незаконно захопленої землі.

У той час, як президент Володимир Зеленський закликає прийняти Україну до ЄС і НАТО, член його партії «Слуга народу» та депутат Верховної Ради Петруняк приватизував частину найбільшого військового полігону країни.

Відкритий доступ на секретний військовий об’єкт приватних осіб викличе недовіру з боку наших західних союзників, які активно беруть участь у навчаннях на Яворівському полігоні. Адже секретний режимний об’єкт тепер може стати ласою метою для диверсантів Російської Федерації.

Слуга народу відбирає Яворівський полігон | Вечір з Миколою Княжицьким

Як народний депутат від Слуги Народу приватизував частину найбільшого військового полігону країни. Слуга народу відбирає Яворівський полігон. Спеціальний сюжет для програми "Вечір з Миколою Княжицьким" на телеканалі "Еспресо".

Posted by espreso.tv on Saturday, April 17, 2021

Як повідомляли «Кримські новини», артилерійські та танкові резерви, що виконують бойові завдання вздовж межі з тимчасово окупованою територією АР Крим, провели тренування, висунувшись у визначені райони задля протидії наступу умовного противника.