Шпигуну бойовиків дали п'ять років. На суді він повністю визнав свою провину | QHA media
09 Вересня 2019, 16:19

Шпигуну бойовиків дали п'ять років. На суді він повністю визнав свою провину

Закрити

Жителя Новоайдарського району Луганської області засудили до п’яти років позбавлення волі за шпигунство на користь терористів «ЛНР» і незаконне зберігання боєприпасів.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури Луганської області.

Повідомляється, що 47-річний спільник терористів вступив у злочинну змову з розвідником розвідувальної роти одного з незаконних збройних формувань «2-го армійського корпусу народної міліції ЛНР», і протягом січня-березня 2017 року здійснював збір та передачу інформації військового характеру про дислокацію, переміщення, кількісний склад і озброєння підрозділів ЗСУ в районі проведення антитерористичної операції.

Отримані дані використовувалися окупаційними терористичними військами для подальшого планування і проведення бойових операцій проти сил і засобів АТО, а також для здійснення обстрілів об’єктів нерухомості на території України, які призвели до тяжких наслідків, — йдеться у повідомленні.

Окрім того, під час обшуку в помешканні зловмисника виявили боєприпаси, вибухові пристрої і вибухові речовини.

Під час суду обвинувачений повністю визнав свою провину і розкаявся, між ним і прокурором укладено угоду про визнання провини.

Старобільський райсуд Луганської області визнав чоловіка винним і призначив йому покарання у вигляді 5 років позбавлення волі.

Зокрема, зловмисник визнаний винним у скоєнні правопорушень за частиною 1 статті 258-3 Кримінального кодексу України (сприяння діяльності терористичної організації), частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України (зберігання боєприпасів, вибухових речовин і вибухових пристроїв, без передбаченого законом дозволу) і частини 3 статті 110 КК (умисні дії, вчинені з метою зміни меж території України і держкордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією, які призвели до тяжких наслідків).

QHA media повідомляло, що 15 липня Кремінський районний суд Луганської області засудив бойовика так званої «ЛНР» до восьми років позбавлення волі. Він брав безпосередню участь в бойових діях проти українських військових.

Дивитись ще: