Шостий день пожеж в Туреччині — ЄС надсилає допомогу

Новини України та світу
Ірина Требунських
02 Серпня 2021, 15:
Фото: Associated Press
Ірина Требунських
02 Серпня 2021, 15:

В Туреччині вже шостий день тривають масштабні пожежі, Євросоюз надсилає пожежні літаки. Про це інформує Associated Press.

ЄС мобілізував один пожежний літак Canadair з Хорватії та два з Іспанії для допомоги Туреччині. Літаки з Іспанії прибудуть у вівторок, тоді як літак із Хорватії приєднається до зусиль пізніше, — йдеться у повідомленні.

Також із вогнем допомагають боротися літаки з екіпажами, відправлені з України, Росії, Азербайджану та Ірану. Наразі намагаються локалізувати сім пожеж у прибережних районах провінцій Анталья та Мугла, та Тунджелі.

Фото: Associated Press

Міністр охорони здоров'я Туреччини Фахреттін Коджі розповів, що щонайменше 27 осіб, які постраждали від пожеж, перебувають у лікарнях. Сотні інших постраждалих вже виписали.

Раніше афілійована група терористичної організації РПК «Діти вогню» взяла на себе відповідальність за початок масштабних пожеж у Туреччині.

Як повідомляли «Кримські новини», 30 липня Держслужба з надзвичайних ситуацій України направила до Туреччини два пожежні літаки Ан-32П із групою забезпечення для гасіння масштабних пожеж.

У турецькому місті Манавгат району Анталії 28 липня спалахнула лісова пожежа. Вогонь поширився на житлові райони, з яких довелося евакуювати мешканців.