«Що вам нагадує про Крим?» — в Україні запустили флешмоб

Новини України та світу
Ірина Требунських
23 Липня 2021, 18:
Ірина Требунських
23 Липня 2021, 18:

«Кримський Дім» у співпраці з онлайн-медіа «Свідомі» оголосили про флешмоб, присвячений спогадам про Крим до окупації. Про це «Кримський Дім» оголосив на своїй сторінці у Facebook.

Нам хочеться не забувати про наш Крим — сонячний та теплий. Про літні канікули, проведені там, про людей, з якими він нас познайомив, і про речі, які тепер викликають ностальгію, — йдеться у публікації.

До флешмобу можуть долучитися усі бажаючі. Для цього потрібно у соцмережах розповісти про ті речі, які вам нагадують про Крим та пов’язані з ним спогади. Розповідь може бути у будь-якій формі: фото, відео, текст у прозі, віршований тощо. Та навіть якщо у вас немає певної речі, можна описати яскраву асоціацію або звичку, пов'язану з українським півостровом.

Щоб розповідь потрапила до флешмобу, потрібно відзначити у публікації сторінки у соцмережі «Кримського Дому» і «Свідомих», і додати хештег #з_Криму.

«Раді будемо почути ваші історії! Ваші фото з Криму дуже вітаються», — зазначають організатори.

Як повідомляли «Кримські новини», в Україні розпочали довгострокову акцію «Журналістика — не злочин», у рамках якої закликають підтримати журналістів, яких переслідують окупанти в Криму.