Ще троє спортсменів вирішили не повертатися до Білорусі

Новини України та світу
Хельга Полтавка
03 Серпня 2021, 17:
Хельга Полтавка
03 Серпня 2021, 17:

Спортивне подружжя — многоборка Яна Максимова і легкоатлет Андрій Кравченко — вирішило не повертатися до Білорусі. Вони залишилися в Німеччині.

Про це Максимова повідомила у соцмережі.

Довго думаючи і розмірковуючи, ми прийняли рішення не повертатися в Білорусь. На превеликий жаль, зараз там можна втратити не тільки свободу, але й життя... Тут є можливість дихати на повні груди і бути одним з тих, хто бореться за свободу своїх людей, друзів, рідних і близьких, ми обов'язково переможемо, — написала спортсменка.

Вона також додала, що хоче продовжити спортивну кар'єру та готуватися до наступних Олімпійських ігор.

З Білорусі також виїхав активіст незалежного об'єднання спортсменів, гандбольний тренер Костянтин Яковлєв, повідомляє білоруське видання «Наша Ніва».

Яковлєв активно брав участь у маршах протесту 2020 року. У червні цього року він був заарештований на 15 діб. Яковлєва затримали, коли він разом із іншими спортсменами їхав із Барановичів до Мінська. У Барановичах вони зустрічали після арешту журналіста Дмитра Руто.

У своєму Instsgram Яковлєв регулярно публікує критичні пости про білоруську владу.

Із серпня у Stories він опублікував фото з Києва.

Як повідомляли «Кримські новини», білоруська спортсменка Христина Тимановська попросила притулок у Польщі після спроби повернути її насильно в Білорусь під час Олімпійських ігор.