Севастопольці скаржаться на високу активність гризунів у місті

Новини України та світу
Тетяна Нікішина
03 Березня 2021, 16:55
Тетяна Нікішина
03 Березня 2021, 16:55

У соціальних мережах жителі Севастополя останнім часом все частіше скаржаться на небувалу активність щурів у міських дворах, дитячих майданчиках і у під’їздах будинків. Навіть періодично проведена дератизація не покращує ситуацію.

Активісти зазначають, що таке збільшення кількості гризунів прямо пов’язане зі звалищами. Адже однією з найгостріших екологічних проблем Севастополя залишається сміття. Контейнерні майданчики у місті регулярно переповнюються сміттям, графік вивезення якого не завжди відповідає реальним потребам, що викликає високу активність щурів. З цією ж проблемою стикаються і севастопольські пляжі.

Крім того, за час окупації Севастополь перетворився на гігантське будівництво. Поки окупаційна «влада» міста активно освоює виділені Кремлем кошти на ремонт і будівництво будівель і доріг, ліси і поля в окрузі перетворюються на кладовища будівельних відходів.

Також із чисельністю населення Севастополя зростає обсяг як будівельного сміття, так і побутового. А фірми, які займаються перевезенням відходів у місті, змінюються, як рукавички, бо міське сміття також є джерелом доходу у окупаційної «влади».

Всі ці причини посприяли для сприятливого середовища зростання високої активності гризунів у місті.

Як повідомляли «Кримські новини», за останній рік чисельність населення в Росії зменшилася на 510 тисяч людей, водночас «рекордсменом» з приросту населення став тимчасово окупований Росією Севастополь.

Такі показники Федеральної служби статистики Росії (Росстат) демонструють результати незаконного заміщення корінного населення окупованого Криму на лояльних до окупантів росіян.