СБУ «привітала» Росію з 23 лютого і нагадала, чий Крим

Новини України та світу
Тетяна Нікішина
24 Лютого 2021, 15:53
Тетяна Нікішина
24 Лютого 2021, 15:53

Перед усіма дипломатичними установами Росії на території України 23 лютого встановили білборди та лайтбокси з емблемою контррозвідки Служби безпеки України (СБУ) та нагадуванням, що Крим — це Україна.

Таке «інформаційне вітання» з’явилося у день, коли держава-агресор відзначає День захисника вітчизни, як спадок радянського свята Дня армії.

Білборди та лайтбокси з лого «Aquila non captat muscas», що у перекладі означає «Орел мух не ловить» та є девізом української контррозвідки, встановлено перед дипустановами в Києві, Харкові, Львові та Одесі.

Поділилася світлиною і сама СБУ у фейсбуці.

Просто фото, просто посольство РФ у Києві, просто констатація факту: Крим — це Україна! — йдеться в дописі.

Емблемою контррозвідки російських дипломатів українські спецслужби «вітали» також із Днем Росії у червні 2020 року.

А в березні 2015 року таким чином передавали «привіт» зрадникам, які залишилися в окупованому Криму служити агресору.

Як повідомляли «Кримські новини», 20 лютого 2014 року — офіційна дата початку російської агресії. Саме 20 лютого 2014 року Росія здійснила міжнародний злочин, порушила базові принципи міжнародного права та європейського устрою.

Грубо порушуючи територіальну цілісність і суверенітет України, російські війська розпочали окупацію Криму. На півострові з’явилися вантажівки без номерів, «зелені чоловічки» — озброєні військові без розпізнавальних знаків.

Водночас відбулося створення й озброєння іррегулярних збройних формувань найманців із числа місцевих жителів, якими керували офіцери спецслужб і Збройних сил Російської Федерації.