САП почала розслідування відносно депутата від «Слуги народу» Корявченкова. Справа стосується «надання неправомірної вигоди посадовій особі» | QHA media
03 Грудня 2019, 17:06

САП почала розслідування відносно депутата від «Слуги народу» Корявченкова. Справа стосується «надання неправомірної вигоди посадовій особі»

Закрити

Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) почала досудове провадження щодо народного депутата від фракції «Слуга народу» Юрія Корявченкова («Юзіка»).

Про це повідомляє «Радио Свобода».

Розслідування пов’язане з публікацією аудіозаписів, на яких людина з голосом схожим на нардепа спілкується з начальником поліції Кривого Рогу.

Image result for юзик"

Відзначається, що справу відкрили за заявою начальника третього відділу САП Василя Кричуна. Слідство вивчає «ознаки пропозиції, обіцянки або надання службовій особі неправомірної вигоди».

Нагадаємо, виключений з лав правлячої фракції нардеп Юрій Поляков опублікував запис бесіди «Юзіка» з поліцейським на своєму телеграм-каналі.

На аудіозаписі можна почути, як хтось представляється Корявченковим у якості «представника Зеленського» в місті й розповідає, як встановлювати владу в регіоні.

Пояснюється, що відтепер «слуги» контролюватимуть, що і як має робити поліція. При цьому правоохоронцям наказано тримати зв’язок з нардепами «Слуги народу» і пам’ятати що «у нас за спиною президент».

Відзначимо, Юрій Корявченков з 5 серпня став заступником голови фракції «Слуга народу».

Як повідомив журналіст Назар Приходько, новий голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко є другом «Юзіка».

Дивитись ще: