Розстріл на Житомирщині: серед загиблих є колишні учасники АТО і волонтери | QHA media
22 Травня 2020, 14:16

Розстріл на Житомирщині: серед загиблих є колишні учасники АТО і волонтери

Закрити

У Житомирській області в Попільнянському районі, де чоловік розстріляв сімох осіб, загинули колишні учасники АТО і волонтери з Києва.

Про це повідомила пресслужба прокуратури Житомирської області.

Між власником ставу, місцевим жителем, 1962 року народження, і групою приїжджих осіб виник конфлікт, під час якого власник водойми із мисливської рушниці смертельно поранив 7 чоловік. За попередньою інформацією, серед них – колишні учасники АТО та волонтери, також є жителі міста Києва, – йдеться у повідомленні.

У коментарі місцевому виданню Житомир.Інфо речниця поліції області Алла Ващенко розповіла, що орендар ставка фігурував у затриманні начальника райвідділу поліції Житомирщини, яке відбулося незадовго до стрілянини.

Зокрема, поліцейський вимагав у чоловіка щомісячні хабарі в 10 тисяч гривень за «невтручання у діяльність, пов’язану з розведенням риби».

Компанія приїхала на риболовлю в ніч з 20 на 21 травня, тобто раніше, ніж відбулося затримання начальника райвідділу поліції. Вони знаходилися неподалік від того місця, де це відбувалося. Теоретично вони могли спостерігати за тим, що відбувалося. Дійсно, ці дві події (затримання на хабарі та вбивство – прим. ред.) пов’язує те, що й там і там була одна й та сама особа – орендар ставка, але говорити про те, що вони приїхали заради того, щоб з ним «розбиратися» не можна. Рибалки після того, як відбулося затримання, разом з орендарем відпочивали, сиділи за столом, а потім між ними виник конфлікт, про його причини зараз збираємо свідчення. Тобто не можна стверджувати, що хтось приїхав заради якихось «розбірок», бо це не сходиться за часовими рамками, – повідомила речниця.

QHA media повідомляло, що вночі, 22 травня, на Житомирщині чоловік розстріляв з мисливської рушниці сімох людей.

Дивитись ще: