Розпочалася кампанія «Депутате, допоможи бранцям Кремля»

Новини України та світу
Тетяна Нікішина
02 Березня 2021, 18:
Тетяна Нікішина
02 Березня 2021, 18:

Депутатка Верховної Ради України від фракції «Голос» Соломія Бобровська взяла під політичну опіку двох політв’язнів Криму.

Про це повідомив кримськотатарський ресурсний центр (КТРЦ).

Під час круглого столу «Кримська платформа: шлях до деокупації Криму» народний депутат Бобровська публічно підтримала кампанію активістів міжнародного руху #LIBERATECRIMEA і КТРЦ «Депутате, допоможи в’язням Кремля!».

Вона заявила, що взяла під опіку двох політв’язнів: фігуранта ялтинської «справи Хізб ут-Тахрір» Рефата Алімова, а також Галину Довгополу, яку звинувачують у «шпигунстві».

Разом з тим, парламентарка звернула увагу на важливості цієї кампанії та закликала колег по парламенту приєднатися до ініціативи та взяти шефство над іншими політв’язнями Кремля.

Як повідомляли «Кримські новини», Офіс президента України підвісив питання, що стосується звільнення українських політв'язнів в Росії.

Про це в ексклюзивному коментарі «Кримським новинам» розповів народний депутат України, заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз, коментуючи створення платформи «Звільнення політв'язнів» колишніми в'язнями Кремля.