Росія знову проводить військові навчання в окупованому Криму. Цього разу переправляли техніку і військовослужбовців через затоку Донузлав | QHA media
22 Травня 2020, 17:35

Росія знову проводить військові навчання в окупованому Криму. Цього разу переправляли техніку і військовослужбовців через затоку Донузлав

Закрити

Російські військовослужбовці окремого морського інженерного полку Чорноморського флоту РФ провели чергові військові навчання на анексованому півострові.

Цього разу — з організації переправи військової техніки і військовослужбовців через затоку Донузлав у Криму, повідомили у пресслужбі флоту.

В рамках навчання інженери задіяли плаваючі транспортери ПТС, за допомогою яких переправили на протилежний берег водної перешкоди 10 автомобілів «Урал» і КамАЗ. В ході другої частини навчання особовий склад відпрацював дії з відновлення електроживлення після умовного пошкодження причального фронту «противником», із застосуванням пересувних електростанцій АД-100, — йдеться у повідомленні.

За інформацією Чорноморського флоту РФ, всього у навчаннях були задіяні понад 200 військовослужбовців і 20 одиниць техніки.

Як повідомляло QHA media, 18 березня російські військові проводили в анексованому Криму активну фазу льотно-тактичного навчання з виконанням бойових вправ. Під час першого етапу навчання екіпажі російських літаків і гелікоптерів «відпрацювали заходи з виведення сил з-під удару умовного противника з подальшим перебазуванням авіації на запасні аеродроми».

16 березня російські військові провели в окупованому Криму навчання з перевірки системи протиповітряної оборони (ППО).

Дивитись ще: