Росія закликає Зеленського піти на прямі переговори з «ЛДНР». Про це, за словами Лаврова, Путін говоритиме під час зустрічі «нормандської четвірки» | QHA media

Росія закликає Зеленського піти на прямі переговори з «ЛДНР». Про це, за словами Лаврова, Путін говоритиме під час зустрічі «нормандської четвірки»

27 Листопада 2019, 15:36
Закрити

Росія на саміті «нормандської четвірки» в Парижі 9 грудня закличе Київ до прямого діалогу з Донбасом.

З такою заявою виступив міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров на лекції в Дипломатичній академії МЗС Киргизстану, передає російський Інтерфакс.

За його словами, президент України Володимир Зеленський повинен буде докладно пояснити, «як він бачить сам свої дії по виконанню мінських домовленостей».

Лавров вважає, що в основі мінських домовленостей нібито передбачені прямі переговори між Києвом, Донецьком і Луганськом, і «неприйняття їх означає відмову від цих угод».

Image result for Лавров"

Ми чули від колишньої адміністрації в Україні, від колишнього режиму, заяви про те, що вони ніколи не будуть вести прямі переговори з Донецьком і Луганськом, чули і від представників уже нової адміністрації президента Зеленського подібні висловлювання, так само як й інші заяви, які не те що ставлять під сумнів, а означають відмову від виконання мінських домовленостей, ― сказав Лавров.

20 листопада президент Володимир Зеленський повідомив, що в Парижі обговорюватимуться такі питання, як обмін полоненими, перемир’я, контроль над кордоном і вибори в ОРДЛО.

Раніше глава МЗС України Вадим Пристайко розповів, що вже підготовлено коротке комюніке саміту в Нормандські форматі.

А міністр закордонних справ Німеччини Хайко Маас заявив, що настав час Росії виконувати взяті на себе зобов’язання по Донбасу.

Дивитись ще: