«Росія приховує реальну ситуацію із захворюваністю на півострові» — Денісова | QHA media
10 Квітня 2020, 17:00

«Росія приховує реальну ситуацію із захворюваністю на півострові» — Денісова

Закрити

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова впевнена, що в окупованих Криму і Севастополі загострюється епідеміологічна ситуація, викликана поширенням нової коронавірусної інфекції.

Про це вона написала у соцмережі Facebook.

Окупаційна адміністрація приховує реальну ситуацію із захворюваністю на півострові. Після того, як 8 квітня у пацієнта лікарні Армянська підтвердили захворювання на COVID-19, весь медичний персонал і пацієнтів відправили на карантин. 9 квітня аналогічна ситуація сталася у Севастопольській міській лікарні №3. На сьогодні більшості осіб, які контактували з хворими в цих лікарнях, не проведено тест на COVID-19. До того ж, медичні установи на цій території не готові до боротьби з пандемією, — написала вона.

Також Денісова підкреслила, що Росія, яка анексувала Крим і Севастополь, повинна повністю забезпечити населення півострова відповідним медичним обслуговуванням.

Нагадую, що Російська Федерація, як держава-окупант має дотримуватися своїх зобов’язань за міжнародним правом, зокрема, передбачених статтею 55 Конвенції про захист цивільного населення під час війни 1949 року, статтями 11, 85 Додаткового протоколу до Женевських конвенцій 1949 року. Відповідно, держава-окупант повинна забезпечити населення півострова відповідним медичним обслуговуванням без допущення жодної дискримінації за політичними поглядами, віросповіданням, расовими чи етнічними ознаками, — написала вона.

⚡️⚡️На тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим продовжує загострюватись епідеміологічна…

Опубліковано Людмилою Денісовою Пʼятниця, 10 квітня 2020 р.

QHA media повідомляло, що 25 березня Людмила Денісова вчергове звернулася до російського омбудсмена Тетяни Москалькової з проханням надати належну медичну допомогу українським політв’язням.

Дивитись ще: