Росія проводить чергові військові навчання в анексованому Криму: «виконали пуски некерованих ракет і бомбометання по наземних і морських цілях» | QHA media
18 Березня 2020, 11:49

Росія проводить чергові військові навчання в анексованому Криму: «виконали пуски некерованих ракет і бомбометання по наземних і морських цілях»

Закрити

Сьогодні, 18 березня, російські військові проводять в анексованому Криму активну фазу льотно-тактичного навчання з виконанням бойових вправ.

Про це повідомляє пресслужба Чорноморського флоту Росії.

Згідно з повідомленням, під час першого етапу навчання екіпажі російських літаків і гелікоптерів «відпрацювали заходи з виведення сил з-під удару умовного противника з подальшим перебазуванням авіації на запасні аеродроми».

На другому етапі льотчики Су-24М і Су-30СМ виконали пуски некерованих ракет і бомбометання по наземних і морських цілях, екіпажі протичовнових літаків і гелікоптерів здійснили пошук підводного човна умовного супротивника, а льотчики військово-транспортної авіації здійснили навчальні заходи з перевезення і десантування вантажів, – йдеться у повідомленні.

За інформацією пресслужби, до навчання залучено два десятки російських літаків морської авіації і ППО.

QHA media повідомляло, що 16 березня російські військові провели в окупованому Криму навчання з перевірки системи протиповітряної оборони (ППО).

Дивитись ще: