Росія постачає залізницею нові танки бойовикам на Донбас — українська розвідка

Новини
Ірина Требунських
16 Жовтня 2020, 18:16
Ірина Требунських
16 Жовтня 2020, 18:16

Окупанти на Донбасі проводять переозброєння танкових комплексів за допомоги Росії. Таку інформацію головного управління розвідки під час брифінгу озвучив речник Міноборони Олександр Мотузяник

Командування Збройних сил Росії нарощує бойові спроможності з’єднань і частин першого та другого армійських корпусів на тимчасово окупованій території у Донецькій та Луганській областях. Зокрема, триває переозброєння танкових підрозділів, — сказав Мотузяник.

Замість танків Т-64, які вичерпали ресурс експлуатації, з території РФ завозяться танки Т-72Б. Зазначається, що для цього Кремль використовує залізничне сполучення.

Вилучені з танкових підрозділів бойові машини Т-64 окупанти розміщуватимуть на спеціальних майданчиках для демонстрації у такий спосіб начебто відведення важкої техніки від лінії зіткнення, що є однією з умов Мінських домовленостей.

Як повідомляли «Кримські новини», голова комітету Держдуми у справах СНД, євразійської інтеграції і зв’язків зі співвітчизниками Леонід Калашніков заявив, що Росія може почати офіційні поставки зброї бойовикам так званих «ДНР» та «ЛНР», якщо в США ухвалять закон про виділення 300 мільйонів доларів на рік на військову допомогу Україні. 

У відповідь на погрози в Україні зазначили, що Росія вже сьомий рік поспіль веде війну проти України і перерахували російське озброєння та бойову техніку, яку завезли в Україну через непідконтрольну ділянку кордону нашої держави.