Росія матиме наслідки через проведення голосування у Криму — МЗС | QHA media

Росія матиме наслідки через проведення голосування у Криму — МЗС

29 Червня 2020, 19:13
Закрити

Як повідомив заступник голови МЗС України Василь Боднар в інтерв’ю «Інтерфакс-Україна», організація Росією голосування про внесення змін до конституції РФ на окупованій території України буде мати для неї політичні і правові наслідки.

Міжнародне співтовариство має досить широкий інструментарій для відповідного реагування: від політичних заяв про засудження дій РФ до невизнання результатів в частині окупованих територій і розширення санкцій та політичного тиску, – сказав Боднар.

Боднар підкреслив, що Україна звернулася до міжнародних партнерів з проханням засудити організацію «голосування» на тимчасово окупованих територіях Криму і ОРДЛО, в тому числі шляхом посилення санкцій на РФ.

Заступник голови МЗС також висловив надію на те, що громадяни України, які вимушено перебувають на тимчасово окупованих територіях України, відмовляться брати участь в цьому з точки зору міжнародного права нелегітимному голосуванні.

Як повідомляли «Кримські новини», речниця міністерства закордонних справ України Катерина Зеленко заявила, що залучення українських громадян на території окупованих Криму та Донбасу до участі у референдумі щодо змін до конституції РФ є спробою порушення державного суверенітету України.

Дивитись ще: