Російський співак Сюткін, який назвав анексію Криму «відновленням історичної справедливості», збирається з концертом до Києва. Наразі продаж квитків призупинено | QHA media
16 Січня 2020, 14:42

Російський співак Сюткін, який назвав анексію Криму «відновленням історичної справедливості», збирається з концертом до Києва. Наразі продаж квитків призупинено

Закрити

Колишній соліст гурту «Браво», російський співак Валерій Сюткін планує виступити з концертом у київському палаці мистецтв «Україна».

Раніше Сюткін назвав російську анексію Криму «відновленням історичної справедливості».

Історично, якщо сказати про Крим, там помилка була раніше, коли Микита Сергійович (Хрущов — прим. ред.) його з легкої руки привласнив. Як проведена операція Володимиром Володимировичем? Блискуче. Без крові, красиво й історична справедливість узяла гору, — заявив він у 2015 році в ефірі телеканалу «Дождь».

Організаторами концерту є ТОВ «Кронас Бізнес-Груп», яка займається проведенням різних розваг протягом восьми років.

Однак наразі продаж квитків на концерт призупинено.

QHA media повідомляло, що у лютому 2020 року в чотирьох містах України мали відбутися концерти ультра-проросійського гурту «Воровайки», який виступає у стилі «блатної» пісні, але 5 грудня Міжнародний центр культури і мистецтв «Жовтневий палац» відмовився підписувати договір з організаторами концерту. Усім учасникам гурту СБУ заборонила в’їзд в Україну.

Дивитись ще: