Російський прокурор вимагає 17 років в'язниці для фігуранта «справи Хізб ут-Тахрір» з «севастопольської групи» | QHA media
Репресії
04 Грудня 2019, 18:47

Російський прокурор вимагає 17 років в'язниці для фігуранта «справи Хізб ут-Тахрір» з «севастопольської групи»

Закрити

Російське обвинувачення під час слухання у Південному окружному військовому суді Ростова-на-Дону вимагає 17 років колонії суворого режиму для фігуранта «справи Хізб ут-Тахрір» з так званої «севастопольської групи» Енвера Сейтосманова.

Про це повідомляє «Кримська солідарність».

Прокурор Ігор Надолинський під час дебатів сторін попросив суд визнати Сейтосманова винним за частиною 1 статті 205.5 Кримінального кодексу РФ («організація діяльності терористичної організації»).

Окрім цього, прокурор вимагав після відбуття покарання у колонії суворого режиму ще й обмежити свободу Сейтосманова на півтора року.

Зокрема, заборонити виходити з дому з 23 години до 6 години ранку, не виїжджати за межі території муніципального утворення, де засуджений проживатиме після відбуття покарання, не змінювати місце проживання і приходити два рази на місяць у спеціалізований орган, який здійснює нагляд за відбуттям засудженим покарання у вигляді обмеження волі.

Нагадаємо, 10 травня 2018 року в окупованому Криму під Севастополем силовики провели обшуки в будинку Енвера Сейтосманова, під час якого його затримали. Сейтосманов доводиться двоюрідним братом Нурі Примову, незаконно засудженому за надуманою справою «Хізб ут-Тахрір».

За словами брата Енвера — Ернеса Сейтосманова — під час обшуку силовики вилучили декілька книг, планшет і телефон.

4 липня цього року Північно-Кавказький окружний військовий суд в російському Ростові-на-Дону продовжив арешт на шість місяців Енверу Сейтосманову.

Дивитись ще: