Російський підводний човен розпочав «маневри» у Чорному морі

Новини України та світу
Хельга Полтавка
30 Червня 2021, 15:29
Хельга Полтавка
30 Червня 2021, 15:29

Російський дизельний підводний човен «Колпино», здатний випускати крилаті ракети «Калібр», вийшов у Чорне море на тлі міжнародних військових навчань Sea Breeze, в яких беруть участь США, інші члени НАТО та їхні партнери.

Про це повідомляє пресслужба Чорноморського флот РФ.

У ході комплексного навчання підводники відпрацювали алгоритми дій з управління підводним човном під час спливання й занурення у звичайному і екстреному варіантах, виконавши занурення на різні глибини, з максимальною глибиною понад 200 метрів, — йдеться в повідомленні.

Військові «тренування» окупанти провели на одному з морських полігонів в акваторії Чорного моря.

Фото: російський підводний човен «Колпино»

Також повідомляється, що в акваторії Чорного моря екіпажі гелікоптерів Ка-27 зі складу окремого змішаного авіаційного полку РФ тренувалися виконувати польоти з палуби патрульного корабля «Павел Державин».

«У тренуванні були задіяні гелікоптерів Ка-27ПЛ і Ка-27ПС, які здійснили близько десяти злетів і посадок на палубу корабля. Вертолітники морської авіації Чорноморського флоту у взаємодії з екіпажем корабля відпрацювали у морі завдання зі злету і посадки на палубу на ходу і під час стоянки на якорі, як у світлий, так і в темний час доби», — повідомили окупанти.

Фото: російський патрульний корабель «Павел Державин»

Нагадаємо, напередодні російські військові провели в окупованому Криму перевірку сил протиповітряної оборони. У перевірці брали участь близько 20 літаків і гелікоптерів, кілька дивізіонів комплексів ППО С-400 і «Панцир-С».