Російського виконавця Моргенштерна внесли у список загроз нацбезпеці

Новини України та світу
Ірина Требунських
29 Квітня 2021, 18:44
Алішер Валєєв
Ірина Требунських
29 Квітня 2021, 18:44

Російського музиканта Алішера Валєєва (Моргенштерна) внесли до переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці України. Про це повідомляє міністерство культури та інформаційної політики.

Зазначається, що дії щодо включення до переліку здійснили на основі листа від Служби безпеки України. Процедура здійснюється автоматично, адже міністерство не має повноважень вирішувати — включати чи не включати до списків.

Відповідним наказом МКІП реп-виконавця та музиканта Валєєва Алішера Тагіровича було включено до переліку, — йдеться у повідомленні.

Міністерство інформполітики здійснює внесення змін до переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці, на підставі звернень Ради національної безпеки і оборони України, Служби безпеки України, Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Нагадаємо, у грудні 2019 року Моргенштерн вийшов на сцену в Одесі попри оголошений траур через трагічну пожежу, яка сталася в Одеському коледжі економіки. Моргенштерн назвав жалобні заходи «показухою».

Цьогоріч Моргенштерн планував дати кілька концертів в Україні, але пізніше заявив, що скасує виступи, тому що «боїться приїжджати в цю країну».

Як повідомляли «Кримські новини», список осіб, які становлять загрозу нацбезпеці України, поповнився прізвищами сімох російських акторів і музикантів, які брали участь у створенні маніпулятивного фільму «Крим».