Російського опозиціонера Навального евакуювали до Берліна для лікування | QHA media
22 Серпня 2020, 14:00

Російського опозиціонера Навального евакуювали до Берліна для лікування

Закрити
Фельдшери завантажують носилки в машину швидкої допомоги, яка перевозила Олексія Навального. Німеччина, 22 серпня 2020 року. Фото: Reuters

Важкохворого російського політика Олексія Навального евакуювали з Омська (РФ) до Німеччини для лікування. Як повідомляє Reuters, для евакуації використали літак швидкої допомоги та доставили до лікарні в Берліні.

Авіаційна швидка допомога приземлилася в суботу вранці в берлінському аеропорту Тегель, а Навального відвезли каретою швидкої з конвоєм автомобілів поліції до міського госпітального комплексу «Шаріт», — йдеться у повідомленні.

Німецькі лікарі прилетіли до Омська в п’ятницю, щоб евакуювати Навального на прохання його дружини та друзів. Прохання пов’язане з поганим і застарілим обладнанням російського медзакладу.

В свою чергу медичний персонал Омської лікарні заявив у п’ятницю ввечері, що опозиціонер перебуває в індукованій комі і його життю не загрожує безпосередня небезпека.

Зазначається, що Навальний наразі у стабільно важкому стані, а його сім’я вже у найближчі дні напише заяву про отруєння до правоохоронних органів.

Нагадаємо, що Олексій Навальний знепритомнів під час перельоту з Томська до Москви вранці 20 серпня. Літак екстрено посадили в Омську, де його доправили до лікарні. Попереднім діагнозом назвали токсичне отруєння. Навальний впав у кому, його підключили апарата ШВЛ. Стан політика лікарі називали стабільно тяжким.

Як повідомляли «Кримські новини», стало відомо про «смертельно небезпечну речовину» в організмі Навального. Ця речовина становить загрозу не лише життю Олексія, але й оточенню.

Дивитись ще: