Російського арбітра Лапочкіна УЄФА відсторонила на 10 років

Новини України та світу
Ірина Требунських
10 Червня 2021, 12:35
Сергій Лапочкін
Ірина Требунських
10 Червня 2021, 12:35

Контрольно-етичний і дисциплінарний орган Спілки європейських футбольних асоціацій (УЄФА) заборонив російському арбітру Сергію Лапочкіну займатися суддівською діяльністю протягом 10 років. Офіційна заява опублікована на сайті УЄФА.

Заборонити пану Сергію Лапочкіну здійснювати будь-яку суддівську діяльність на національному та міжнародному рівнях протягом 10 років з дати тимчасової заборони, тобто з 25 березня 2021 року, — йдеться у заяві.

Рішення ухвалено після розслідування, проведеного інспекторами з питань етики і дисциплінарної відповідальності УЄФА та подальших дисциплінарних проваджень, розпочатих проти Лапочкіна.

Як виявилося, Лапочкін порушив три статті дисциплінарного регламенту. Йдеться про випадок перед матчем кваліфікації «Вентспілс» — «Бордо» у сезоні 2018/19 років. Тоді з Лапочкіним зв’язалися певні особи з метою вплинути на результат матчу. Арбітр начебто не погодився на пропозицію, але водночас не повідомив про спробу впливу в УЄФА.

Як повідомляли «Кримські новини», УЄФА змінила місце проведення фіналу Ліги чемпіонів сезону-2020/2021. Гру з турецького Стамбулу перенесли до португальського міста Порту на стадіон «Драгау».