Російські військові провели в окупованому Криму незаконні навчання Чорноморського флоту — вчилися прикривати кораблі від авіаудару | QHA media
Севастополь
26 Жовтня 2020, 17:06

Російські військові провели в окупованому Криму незаконні навчання Чорноморського флоту — вчилися прикривати кораблі від авіаудару

Закрити

В окупованому Криму російські військові знову проводять незаконні навчання. Цього разу російський флот вчився прикривати пункти базування кораблів від ракетного удару.

Про це повідомляє пресслужба Міноборони країни окупанта.

Центр управління Чорноморського флоту (ЧФ) отримав розвіддані щодо зльоту групи літаків умовного противника в напрямку Кримського півострова. Засоби ППО на чергових кораблях ЧФ були приведені в бойову готовність, на корабельні сили флоту був переданий сигнал про наближення авіагрупи умовного противника, — йдеться у повідомленні.

Зазначено, що розрахунки ППО кораблів у пунктах базування взяли на супровід і знищили повітряні цілі умовного противника зенітною ракетною зброєю, призначеною для протиповітряної оборони кораблів від усіх засобів повітряного нападу.

Повідомляється, що цілі були імітовані електронним способом системами управління озброєнням кораблів і умовно знищені до здійснення заходу літаків на бойовий курс.

Нагадаємо, що після анексії Криму в 2014 році Росія проводить регулярні військові навчання на півострові та в акваторії Чорного моря.

Президент Володимир Зеленський повідомив про початок будівництва двох військово-морських баз для більш ефективного захисту Чорноморського регіону.

У Кремлі у відповідь заявили, що мають намір «проаналізувати» заяву президента Зеленського щодо нових баз ВМС України.