Російські силовики провели обшуки у кримських татар. Затримано трьох осіб | QHA media
Репресії

Російські силовики провели обшуки у кримських татар. Затримано трьох осіб

14 Лютого 2019, 11:05
Фото: Facebook «Крымской солидарности»
Закрити

Російські силовики сьогодні вранці, 14 лютого, увірвалися з обшуками в будинки кримських татар у селищі Октябрське Красногвардійського району анексованого Криму.

Як повідомляє громадська організація «Кримська солідарність», співробітники ФСБ затримали трьох — Рустема Емірусеінова, Арсена Абхаірова і Ескендера Абдулганієва.

Під час обшуків матері Арсена Абхаірова стало зле. Їй викликали карету швидкої допомоги. Однак лікарів до неї не пропустили.

Силовики також не допустили до жінки її доньку.

Не пропускают дочь к матери которой стало плохо

Опубліковано Abdurrafi Uzeirov Середа, 13 лютого 2019 р.

Незабаром стало відомо, що проти усіх трьох кримських татар порушено кримінальні справи за підозрою в участі у забороненій в Росії організації «Хізб ут-Тахрір».

За повідомленням правозахисників, батько одного із затриманих — 69-річний Решат Емірусеінов — є активним учасником кримськотатарського руху.

Семью Решат агъа Эмирусеинова знаю много лет. Это семья, для которой защита интересов своего народа, его судьба, его…

Опубліковано Lutfiye Zudiyeva Середа, 13 лютого 2019 р.

У серпні 2017 року пішов з одиночним пікетом на підтримку Сервера Караметова. На його плакаті було написано: «Путін, наші діти не терористи і не екстремісти». Пізніше став відвідувати зустрічі «Кримської солідарності», під час яких відкрито виступав з позицією.

❗️ОБЫСКИ14.02.2019UPD_6. Рустема Эмирусеинова, сына Решата Эмирусеинова, увезли в управление ФСБ. Обыск их доме…

Опубліковано Крымская солидарность Середа, 13 лютого 2019 р.

8 лютого 2019 року співробітники ФСБ в Криму провели обшук в будинку жителя міста Саки Олега Приходька. У проукраїнського активіста вилучили два ноутбуки, мобільний телефон, а також зірвали українську символіку з його автомобіля.

Дивитись ще: