Російські слідчі перевіряють на екстремізм висловлювання Навального

Новини
Ігор ЗайцевQHA
01 Грудня 2020, 18:00
Ігор ЗайцевQHA
01 Грудня 2020, 18:00

Російські слідчі перевіряють заяву опозиційного політика Олексія Навального, зроблену нещодавно в ефірі радіостанції «Ехо Москви».

Про це повідомляє «Радіо Свобода».

Зазначається, що тоді Навальний розповідав про свою програму з підтримки громадян під час пандемії «П’ять кроків для Росії».

Навального підозрюють у закликах до насильницького повалення конституційного ладу.

Сам опозиційний політик вважає, що перевірку проводять, оскільки «Путін, який сидить у своєму бункері», не хоче, щоб Навальний повернувся до РФ з Німеччини, де він має курс реабілітації після отруєння речовиною з групи «Новачок».

Також зазначається, що головний редактор радіостанції «Ехо Москви» Олексій Венедіктов також вважає, що Навального вирішили «налякати, щоб він не повернувся до Росії».

Він наголосив, що не побачив у словах Навального закликів до екстремізму.

Також Венедіктов повідомив, що до радіостанції з приводу перевірки щодо Навального ніхто не звертався.

Нагадаємо, Олексій Навальний знепритомнів під час перельоту з Томська до Москви вранці 20 серпня. Літак швидко посадили в Омську, де Навального доправили в лікарню. Стан політика лікарі називали стабільно тяжким. Вже 21 серпня важкохворого російського політика евакуювали з Омська до Німеччини для лікування. 

«Кримські новини» інформували, що 23 вересня стан здоров’я Олексія Навального покращився настільки, що його виписали зі стаціонару.