Російські прикордонники затримали кримськотатарського активіста. Тепер рідні не можуть вийти з ним на зв'язок

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
17 Квітня 2019, 12:09
Асіф АлієвQHA
17 Квітня 2019, 12:09

Під час перетину адмінкордону з Кримом на пропускному пункті «Каланчак» російські прикордонники затримали кримськотатарського активіста Раїма Айвазова.

Як повідомляє «Кримська солідарність», Айвазов займається організацією передач у СІЗО Ростова-на-Дону, де тримають заарештованих у Криму політв'язнів.

Затримали активіста о 12 годині ночі. Він незабаром повідомив рідним, що його не пропускають, оскільки очікують приїзду «людини для бесіди».

Після цього Айвазов на зв'язок не виходив. Родичі затриманого зателефонували на гарячу лінію російських силових структур і там їм повідомили, що отримати будь-які дані про затриманого можна у Сімферополі в «прикордонуправлінні ФСБ у Криму».

Сім'я затриманого Раїма Айвазова приїхала до Сімферополя за вказаною співробітниками прикордонної служби адресою, однак їм відмовили у наданні інформації. Рідні телефонують на гарячу лінію 102, щоб залишити заяву про викрадення людини на кордоні, — повідомляє "Кримська солідарність".

Незабаром заяву про викрадення прийняв "черговий прокурор" Моїсеєва Н. В.

26 березня на адмінкордоні з Кримом (пропускний пункт «Каланчак») співробітники ФСБ затримали двох активістів «Кримської солідарності»Ремзі Бекірова і Руслана Сулейманова. За деякий час їх відпустили, але згодом під час масових облав у Криму повторно затримали.

29 січня під час проходження адмінкордону з окупованим півостровом на пропускному пункті «Каланчак» також були затримані четверо кримських татар. За дві години усіх затриманих відпустили.