Російська поліція затримала активістів «Кримської солідарності» на в'їзді до Ростова-на-Дону. Після перевірки документів у поліцейському відділку їх відпустили | QHA media
Репресії
11 Березня 2019, 10:36

Російська поліція затримала активістів «Кримської солідарності» на в'їзді до Ростова-на-Дону. Після перевірки документів у поліцейському відділку їх відпустили

Закрити

Російська поліція на в’їзді до російського міста Ростов-на-Дону зупинила автомобіль кримських татар, які їхали на судове засідання у «справі Хізб ут-Тахрір».

Як повідомляє «Кримська солідарність», патрульні оглянули машину, перевірили і записали паспортні дані, а потім, вилучивши документи, вимагали пройти в районне відділення поліції.

Кримчани Алі Сейтаблаєв, Ридван Меметов, Емін Рустемов і Марлен Кадиров прибули у поліцейський відділок, де у них звірили паспортні дані з базою даних російських правоохоронців. Незабаром їх відпустили.

Усі четверо є активістами «Кримської солідарності».

⚡️ЗАДЕРЖАНИЕ В РОСТОВЕ-НА-ДОНУВ 00:20 часов ночи на въезде в г. Ростов-на-Дону на посту ДПС сотрудниками ДПС была…

Опубліковано Крымская солидарность Неділя, 10 березня 2019 р.

Відзначимо, сьогодні, 11 березня, у Ростові-на-Дону відбудеться суд у «справі Хізб ут-Тахрір» («сімферопольська група»). Слухання, яке розгляне апеляцію захисту його фігурантів, проведуть у Північно-Кавказькому окружному військовому суді.

Нагадаємо, 18 лютого Північно-Кавказький окружний військовий суд вирішив продовжити термін арешту фігурантам «Хізб ут-Тахрір» на три місяці.

Дивитись ще: