Російська актриса серіалів стала персоною нон грата в Україні — через незаконні візити до окупованого Криму | QHA media
06 Листопада 2019, 14:00

Російська актриса серіалів стала персоною нон грата в Україні — через незаконні візити до окупованого Криму

Закрити

Російську актрису Маргариту Аброськіну не пустили до Києва і на три роки заборонили в’їзд в Україну через незаконні візити в анексований Крим.

Про це повідомляє Державна прикордонна служба.

В аеропорту «Бориспіль» серед пасажирів рейсу з Мінська прикордонники виявили правопорушницю українського законодавства. Нею виявилася громадянка РФ — актриса, яка прилетіла в Україну на зйомки. Однак з’ясувалося, що у 2018 році росіянка незаконно відвідувала окупований її країною Кримський півострів. За порушення вимог українського законодавства актрисі заборонили в’їзд в Україну на 3 роки. З відповідним штампом в документі вона вилетіла зворотним рейсом до Білорусі, — йдеться у повідомленні.

Прикордонники не розголошують ім’я актриси, але, за даними «Української правди», йдеться про 25-річну актрису серіалів Маргариту Аброськіну.

Прикордонники відзначають, що в цілому від початку року виявили понад 5 тис. фактів порушення особами порядку в’їзду/виїзду в/з тимчасово окупованих територій. За це порушення (згідно ст.204-2 КУпАП) складено 4251 адмінпротокол.

Дивитись ще: