«Робота телеканалу ATR є зброєю проти захоплення Росією інформаційного простору» ― Порошенко | QHA media
ВІДЕО
13 Лютого 2020, 18:54

«Робота телеканалу ATR є зброєю проти захоплення Росією інформаційного простору» ― Порошенко

Закрити

Голова фракції «Європейська солідарність», експрезидент України Петро Порошенко висловив обурення блокуванням фінансування телеканалу ATR і пообіцяв звернутися до правоохоронних органів.

В ефірі телеканалу Порошенко висловив надію, що затримки фінансування сталися через «бюрократичні барикади».

Мені буде дуже шкода, і я буду звертатися до правоохоронних органів, якщо це є цілеспрямована державна політика зі знищення каналу ATR, кримськотатарського каналу, ― зазначив нардеп.

Він додав, що у разі цілеспрямованості блокування коштів це буде показником не просто некомпетентності посадових осіб, а елементами «русифікації України, роботи на країну-агресора, яка буде вже мати зовсім іншу, кримінальну кваліфікацію».

За словами Порошенка, робота телеканалу ATR є зброєю проти захоплення Росією інформаційного простору, яка дозволяє захищати суверенітет України і надавати тверду надію тим, хто перебуває в окупованому Криму.

Робота Телеканал ATR є надзвичайно важливою державною справою, інформаційною зброєю проти фейкових новин, проти захоплення Росією інформаційного простору, зброєю, яка дозволяє нам захищати суверенітет України і надавати тверду надію тим, хто перебуває у незаконно анексованому Криму і чекає Україну. Пишаюся, що я причетний до того, що перші бюджетні транші на підтримку ATR були прийняті за часів мого президентства. Ми дуже обурені затримкою відкриття бюджетної програми фінансування ATR. Не можу повірити у таку, вибачте на слові, дурість, яка призвела до цієї ситуації. Сподіваюся, це технічні проблеми, нездатність вибратися із певного бюрократичного лабіринту, але ані журналісти, ані глядачі ATR точно не мають від цього страждати. Я сьогодні в ефірі ATR, щоб показати — ми не залишимося байдужими. Це надзвичайно важливий пріоритет для підтримки України, її територіальної цілісності, а також для відбиття інформаційної атаки з боку країни-агресора. Тримайтеся, Європейська Солідарність і я, Петро Порошенко, з вами! #SaveATR

Опубліковано Петром Порошенком Четвер, 13 лютого 2020 р.

Як повідомляло QHA media, кримськотатарський телеканал ATR, який з 2015 року змушений мовити з Києва, не отримав виділені з держбюджету кошти через блокування з боку казначейства. З державного бюджету на канал у 2020 році мали виділити 50 мільйонів гривень.

Міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський заявив, що блокування сталося через розбіжності у трактуванні закону про держзакупівлі.

Дивитись ще: