Рідні побоюються за життя кримчанина — фігуранта «другої сімферопольської групи» у «справі Хізб ут-Тахрір» | QHA media
Репресії
19 Серпня 2020, 12:55

Рідні побоюються за життя кримчанина — фігуранта «другої сімферопольської групи» у «справі Хізб ут-Тахрір»

Закрити
Джеміль Гафаров

Дружина фігуранта «другої сімферопольської групи» у «справі Хізб ут-Тахрір» Джеміля Гафарова Роза Гафарова побоюється за життя свого чоловіка, який вже більше року перебуває в СІЗО окупованого Сімферополя. Про це вона повідомила у Facebook.

За її словами, стан Джеміля Гафарова постійно погіршується. Про погане самопочуття заарештований кримчанин повідомив рідним в останньому листі.

Щоранку до полудня болить ліва частина грудей і не докличешся ні фельдшера, ні лікаря. Лікарі обходи не роблять, а щоб до них потрапити на прийом, то пишеш заяву, і протягом трьох днів тебе викличуть. Та й на самому виклику – міряють тиск і все. Сильно болять ноги, суглоби через наслідки хвороби нирок – подагра. Судоми від коліна до ступні через нирки бувають щодня. Тиск виміряти дуже важко, – навела рядки з листування дружина політв’язня.

Вона зазначила, що «кожен день, проведений в ув’язненні, стає для Джеміля боротьбою за життя».

Уже столько времени прошло… Со дня ареста Джемиля 1 год и 4 месяца…Хотелось бы сказать, что время летит, но НЕТ! В…

Опубліковано Розочкою Гафаровою Вівторок, 18 серпня 2020 р.

Як повідомляли «Кримські новини», 27 березня 2019 року в кількох районах Криму російська ФСБ провела облави, під час яких затримувала мирних жителів за звинуваченням в організації забороненої в Росії партії «Хізб ут-Тахрір». Загалом були затримані 24 людини.

Затримані Різа Ізетов, Ремзі Бекіров, Ескендер Сулейманов, Тофік Абдулгазієв, Джеміль Гафаров, Фарход Базаров, Владлен Абдулкадиров і Яшар Муєдінов перебувають у СІЗО.

Дивитись ще: