РФ і Білорусь проведуть спільні навчання, присвячені «миротворчій тематиці»

Новини України та світу
Тетяна Нікішина
07 Березня 2021, 17:59
Тетяна Нікішина
07 Березня 2021, 17:59

Росія і Білорусь анонсували два спільних військових навчання в березні. Одне — на території РФ, друге — у Білорусі.

Про це повідомляє пресслужба російського Міністерства оборони.

Перше в 2021 році спільне російсько-білоруське тактичне навчання відбудеться у період з 9 по 20 березня на полігоні «Поливно» в Ульяновській області. Навчання буде присвячене миротворчій тематиці, — йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що в навчаннях задіють понад 400 військовослужбовців і близько 100 одиниць бойової та спеціальної техніки Збройних сил РФ, а від білоруської сторони — понад 80 військовослужбовців Сил спеціальних операцій.

Також паралельно в Білорусі з 15 по 27 березня на полігоні «Осиповичський» у Мінській області пройде друге спільне білорусько-російське тактичне навчання.

Після проведення бойового злагодження, яке відбудеться протягом тижня після прибуття підрозділу Повітряно-десантних військ (ПДВ) Росії до Мінської області, підрозділи російських і білоруських десантників відпрацюють спільні спеціальні дії посиленого парашутно-десантного батальйону в обороні та наступі вдень і вночі, — повідомили в російському відомстві.

Від РФ у навчаннях братимуть участь близько 90 військовослужбовців гвардійського Чорноморського десантно-штурмового полку Псковського гвардійського з’єднання ПДВ, від ССО Збройних сил Республіки Білорусь — понад 400 осіб особового складу та близько 100 одиниць бойової та спеціальної техніки.

Як повідомляли «Кримські новини», на непідконтрольній українському уряді території Донбасу на початку лютого відбулись два масштабні військові навчання, що свідчить про незмінність планів Росії із розпалювання насильства в регіоні. З такою заявою виступила тимчасово повірена США в ОБСЄ Кортні Остріан.