Рейсу Баку — Сімферополь немає — влада Азербайджану | QHA media
24 Червня 2019, 10:15

Рейсу Баку — Сімферополь немає — влада Азербайджану

Закрити

Влада Азербайджану не давала згоду на відкриття автобусного сполучення з анексованим Кримом.

Про це повідомила Державна служба автомобільного транспорту при Міністерстві транспорту, зв’язку та високих технологій Азербайджану, передає Haqqin.az.

Так, у відомстві прокоментували повідомлення «Кримавтотрансу» про те, що нібито з ініціативи азербайджанської сторони відкрито автобусний рейс з міста Баку до Сімферополя.

У повідомленні прес-служби міністерства відзначили, що азербайджанська сторона ніколи не виступала з ініціативою про відкриття рейсів за регулярним маршрутом до Сімферополя.

У свою чергу посольство України в Азербайджані повідомило, що фейкова новина про відкриття автобусного рейсу з Баку до Сімферополя — чергова пропаганда РФ.

Новина щодо відкриття автобусного сполучення з окупованого Криму в Баку, яку розповсюджують "незаангажовані" ЗМІ РФ :),…

Опубліковано Посольство України в Азербайджанській Республіці Субота, 22 червня 2019 р.

20 червня «керівник «Кримавтотрансу» Ігор Коробчук повідомив, що автобуси Баку — Сімферополь почали курсувати з травня місяця і здійснюють рейси раз на тиждень. Посольство України в Азербайджані одразу відреагувало на запит QHA media і пообіцяло розібратися у цьому питанні.

У березні також з’явилося повідомлення, про те що азербайджанська компанія-перевізник відкриває автобусне сполучення з Баку в Ялту. Буквально наступного дня у Державній службі автомобільного транспорту Азербайджану заявили, що рейсів на Ялту не буде, а у відношенні перевізника пообіцяли застосувати санкції.

Дивитись ще: