Рейд показав, у якому стані знаходяться пляжі в окупованому Криму | QHA media
23 Липня 2020, 13:15

Рейд показав, у якому стані знаходяться пляжі в окупованому Криму

Закрити

В анексованому Криму промоніторили узбережжя півострова. На багатьох пляжах виявили порушення санітарних норм, відсутність рятувальників, а також плату за в’їзд. Про це повідомляє підконтрольне Росії «міністерство курортів і туризму» Криму.

За підсумками виїзду в Саки, на 5 пляжах з 9 були виявлені: неналежний санітарний стан, відсутність або некоректне розміщення інформаційного стенду та невідповідність у рятувальників форми «затвердженого зразка». Один з пляжів закритий для відвідування, — повідомляють окупанти.

Також, згідно з моніторингом, виявлено порушення на пляжі «Лікувально-діагностичного центру «Юрміно», вказується, що власники пляжу будуть притягнуті до адміністративної відповідальності.

Як зазначається, була проведена перевірка бази відпочинку «Водолій» у Сакському районі, де була встановлена огорожа для збору плати за в’їзд.

За інформацією «відомства», повторно перевірили 28 пляжів в окупованій Ялті, де зафіксували грубі порушення — відсутність рятувальників та інформаційних щитів біля входів на пляжі.

Заявляється, що було обстежено шість пляжів у Керчі і 11 у Чорноморському районі, Феодосії. А також обстеженню піддали зони відпочинку в Судаку, Євпаторії, Саках, Новому Світі та Ялті. Головні порушення — це відсутність рятувальників і поганий санітарний стан.

Нагадаємо, з 15 червня на території окупованого півострова зняли режим самоізоляції для всіх категорій громадян. А також скасували обов’язкову обсервацію для туристів з Росії.

Як повідомляли «Кримські новини», підконтрольний Росії «глава» анексованого Криму Сергій Аксьонов вводить в оману про курортний бум на півострові в період пандемії COVID-19.

Дивитись ще: