Разумков анонсував збільшення зарплат для нардепів. Також Рада вимагає звіту від Кабміну за новорічні премії | QHA media
Цифри
14 Січня 2020, 12:43

Разумков анонсував збільшення зарплат для нардепів. Також Рада вимагає звіту від Кабміну за новорічні премії

Закрити

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що зарплата народних депутатів зросте у зв’язку з індексацією через збільшення прожиткового мінімуму.

Про це він повідомив сьогодні, 14 січня, на засіданні парламенту.

Я тільки що звертався до апарату, мені надали повну інформацію. Є індексація заробітної плати народних депутатів, однак вона не відповідає тим цифрам, які пишуть у ЗМІ: про 100 тисяч, десь я читав про 150 тисяч гривень. Зміна заробітної плати становить близько трьох тисяч гривень і пов’язана вона з підвищенням прожиткового мінімуму, — сказав він.

Також Разумков заявив, що ВР вимагає від Кабміну звіту щодо нарахування великих премій окремим міністрам.

«Щодо преміювання окремих керівників різних установ та відомств. Думаю, що і мені як голові Ради, і вам як народним депутатам і як громадянам цієї держави дуже цікаво почути позицію щодо цих нарахувань і премій – наскільки вони відповідають дійсності, а якщо відповідають, то за що», — сказав він.

Разумков запропонував 17 січня під час години запитань до уряду заслухати позицію міністрів, а можливо, й прем’єр-міністра, щодо премій, які були нараховані окремим представникам Кабміну. Нардепи цю заяву зустріли оплесками.

Напередодні стало відомо, що керівники Мінкульту отримали сотні тисяч зарплати під Новий рік. Зокрема, міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський та його заступники задекларували сукупний розмір своєї грудневої зарплати на суму більше двох мільйонів гривень.

Дивитись ще: