Радник президента Туреччини Калин отримав нагороду від України

Новини України та світу
Ірина Требунських
20 Квітня 2021, 18:03
Андрий Сибіга і Ібрагім Калин
Ірина Требунських
20 Квітня 2021, 18:03

Головний радник президента Туреччини Реджепа Таїпа Ердогана Ібрагім Калин отримав нагороду, призначену президентом України. Про це у Twitter повідомив посол України в Туреччині Андрій Сибіга.

Зазначається, що Калину вручили орден «За заслуги» ІІІ ступеня.

«Мав честь сьогодні від імені президента України вручити орден «За заслуги» ІІІ ступеня Головному раднику президента Туреччини Ібрагіму Калину за вагомий особистий внесок у розвиток міждержавного українсько-турецького співробітництва», — написав Сибіга.

Сам Калин подякував за нагороду і Володимиру Зеленському, і послу України.

Мені дуже приємно отримати український державний орден; я дякую президенту України, пану Зеленському та шановному послу пану Андрію. Туреччина і Україна у всіх сферах продовжуватимуть вдосконалювати дружні стосунки та розвивати співробітництво, — написав він у Twitter.

Як повідомляли «Кримські новини», 10 квітня під час робочого візиту президента Володимира Зеленського до Туреччини підписана угода, яка стосується будівництва житла для кримськотатарських переселенців з тимчасово окупованого Криму.

У стамбульській резиденції президента Туреччини Реджепа Таїпа Ердогана почалася його спільна пресконференція з Володимиром Зеленським. Лідери двох країн говорили про безпекові питання, підтримку кримських татар і двостороннє співробітництво.