«Рада намагатиметься покарати винних у вбивстві Гандзюк» — нардеп Лубінець | QHA media
11 Лютого 2020, 12:25

«Рада намагатиметься покарати винних у вбивстві Гандзюк» — нардеп Лубінець

Закрити

Верховна Рада зробить все, щоб замовники та організатори вбивства Катерини Гандзюк понесли суворі покарання.

Як передає з Херсона кореспондент QHA media, про це сьогодні, 11 лютого, на виїзному засіданні комітету Верховної Ради з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій і Луганській областях і АР Крим, Севастополя, національних меншин, міжнаціональних відносин заявив його голова Дмитро Лубінець.

Фото: QHA media

Він також додав, що всі члени комітету працюють в живому режимі над вирішенням цього питання.

Ми проводимо виїзне засідання в Херсоні, де був скоєний напад на Гандзюк. Я особисто приймаю через соціальні мережі всю інформацію, яка стосується розслідування вбивства Гандзюк, і ми готові співпрацювати в цьому із представниками громадських організацій, – сказав Лубінець.

Фото: QHA media

Як повідомляло QHA media, у січні на території Болгарії затримали Олексія Москаленка (Левіна), який розшукувався за підозрою у причетності до нападу на херсонську активістку Катерину Гандзюк. Затримання відбулося за співпраці правоохоронних органів Болгарії, представників Офісу генпрокурора та Служби безпеки України.

4 листопада 2018 року Катерина Гандзюк померла в опіковому центрі Київської міської клінічної лікарні №2. 31 липня її облили сірчаною кислотою, у результаті чого вона отримала хімічні опіки і частково втратила зір. Від кислоти у Гандзюк найбільше постраждали шия, спина, частина обличчя навколо ока й нирки.

Дивитись ще: