Рада безпеки ООН вперше провела засідання в режимі онлайн | QHA media
25 Березня 2020, 13:42

Рада безпеки ООН вперше провела засідання в режимі онлайн

Закрити

Рада безпеки ООН у вівторок, 24 березня, вперше в історії провела засідання у форматі відеоконференції. Через епідемію коронавірусу представники країн-членів Радбезу вийшли на відеозв’язок зі своїх будинків, передає DW.

Засідання проводилося англійською мовою, а через технічні проблеми здійснити синхронний переклад на інші мови було неможливо. Чотиригодинне засідання неодноразово переривалося через проблеми з інтернетом або відключенням електропостачання в учасників конференції. Дипломати висловили надію, що наступні засідання пройдуть на більш високому технічному рівні.

Наразі не вирішено питання з голосуванням у Радбезі в режимі онлайн. Росія, яка володіє правом вето, виступає проти віддаленого голосування і наполягає на фізичній присутності представників країн у залі засідань.

Нагадаємо, через епідемію коронавірусу засідання Ради безпеки ООН не проводилися з 12 березня.

Як повідомляло QHA media, раніше в Раді безпеки ООН відбулося засідання за «формулою Аррії» про порушення прав людини в анексованому Криму і способи звільнення півострова від російської окупації. Під час нього українська делегація презентувала оновлену базу даних щодо порушення прав людини на півострові, які не були зафіксовані в попередніх резолюціях Ради Безпеки щодо Криму.

Дивитись ще: