Путін прибув до Криму і на честь п'ятиріччя анексії особисто запустив кримські ТЕС | QHA media
18 Березня 2019, 16:23

Путін прибув до Криму і на честь п'ятиріччя анексії особисто запустив кримські ТЕС

Закрити

Президент Росії Володимир Путін прибув сьогодні, 18 березня, до анексованого Криму для участі в заходах, присвячених п’ятій річниці окупації українського півострова, передає ТАСС.

Заїхавши спеціально до Севастополя, він дав старт роботі Балаклавської і Таврійської ТЕС на повну потужність.

За словами Путіна, запуск цих двох теплоелектростанцій забезпечить 90% поточного енергоспоживання усього Криму, як це було до 2014 року.

На офіційній церемонії пуску нових енергоблоків були присутні також віце-прем’єр Росії Дмитро Козак, міністр енергетики РФ Олександр Новак, “голова” Криму Сергій Аксенов і генеральний директор корпорації «Ростех» Сергій Чемезов.

У Севастополі Путін також планує оглянути меморіальний комплекс пам’яток оборони міста у 1854 — 1855 рр. і 1941 — 1944 рр. «Малахов курган», після чого поїхати до Сімферополя, де відбудеться концерт з нагоди річниці російської анексії Криму. Там же запланована зустріч Путіна з групою французьких політиків, у тому числі з депутатом французького парламенту, президентом асоціації «Франко-російський діалог» Тьєррі Маріані.

Напередодні голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, кажучи про сьогоднішній візит Путіна до Криму, зазначив, що злочинця завжди тягне на місце скоєння ним свого злочину.

За його словами, Путін підтверджує цю аксіому із завидною завзятістю, знову і знову відвідуючи Крим, “злочинно вкрадений ним у лютому — березні 2014 року”.

Завтра, коли Путін, перебуваючи в Криму, шукатиме заспокоєння у середовищі своїх подільників по злочину і зображати «торжество з нагоди возз’єднання», у сотнях тисячах кримських сімей його ім’я буде прокляте, — написав Чубаров.

Голова Меджлісу зазначив, що п’ять років окупації Криму минули під знаком масових репресій, які, безумовно, приведуть Путіна на лаву підсудних Міжнародного трибуналу.

Завтра, 18 березня, Путін планує приїхати до Криму.Загальновідомо, що злочинця завжди тягне на місце скоєння ним…

Опубліковано Рефатом Чубаровим Неділя, 17 березня 2019 р.

Раніше прокурор АРК Криму Гюндуз Мамедов заявив, що правопорушення, вчинені на території Криму, не залишаться безкарними, і вони є предметом роботи його відомства. Він зазначив, що «кримський референдум» поклав початок 5 рокам порушень прав людей на території півострова.

Дивитись ще: