Призначено радницю голови правління «Нафтогазу»

Новини України та світу
Ірина Требунських
31 Травня 2021, 15:36
Світлана Заліщук
Ірина Требунських
31 Травня 2021, 15:36

Радницею голови правління Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» призначили Світлану Заліщук. Про це повідомила пресслужба компанії сьогодні, 31 травня.

До обов’язків Заліщук входить, окрім представництва та координації співпраці з міжнародними партнерами, і протидія будівництву «Північному потоку-2».

Необхідна мобілізація усіх гілок української влади та координація з нашими міжнародними партнерами, які розуміють небезпеку російської труби для Європи. Це пріоритети моєї роботи. Сподіваюся, що мій політичний та міжнародний досвід допоможе компанії та країні, — заявила Заліщук.

Новопризначена радниця зазначила, що команда «Нафтогазу» працює над кількома сценаріями зупинки «Північного потоку-2».

Зазначимо, Світлана Заліщук раніше працювала зовнішньополітичною радницею прем’єра України та віцепрем’єрки з європейської та євроатлантичної інтеграції. Була народною депутаткою України VIII скликання від «Блоку Петра Порошенка», а також брала участь в українських делегаціях до ПАРЄ та парламентського комітету Асоціації з Євросоюзом. Є співзасновницею таких ініціатив і рухів, як «Чесно», «Стоп цензурі!», «Реанімаційний пакет реформ».

Як повідомляли «Кримські новини», 28 квітня Кабмін ухвалив рішення про звільнення Андрія Коболєва з посади голови правління НАК «Нафтогаз» і призначення на цю посаду Юрія Вітренка. Тимчасовим виконувачем обов’язків міністра енергетики призначили Юрія Бойка.

На звільнення Андрія Коболєва відреагували у НАК «Нафтогаз», а також прокоментували посли країн «Великої сімки».

Світовий конгрес українців створив петицію, в якій закликає уряд і демократичні партії Німеччини запровадити мораторій на подальше будівництво російського газогону «Північний потік-2».