Призначено керівницю Центру протидії дезінформації

Новини України та світу
Ірина Требунських
03 Квітня 2021, 12:28
Поліна Лисенко
Ірина Требунських
03 Квітня 2021, 12:28

Центр протидії дезінформації в Україні відтепер очолює Поліна Лисенко. Відповідний указ підписаний напередодні президентом.

«У майбутньому центр має стати міжнародним хабом протидії дезінформації та пропаганді в усьому світі», — прокоментував Володимир Зеленський.

У свою чергу Лисенко зазначила,що метою центру є протидія загрозам національній безпеці та національним інтересам України в інформаційній сфері, боротьба з деструктивними дезінформаційними впливами.

Центр повинен стати надійним щитом для громадян та держави від інформаційних загроз, які виникають як ззовні, так і всередині країни та спрямовані на розхитування державних інститутів і маніпулювання суспільною думкою, — наголосила вона.

Поліна Лисенко є кандидаткою юридичних наук, у 2013 – 2015 роках працювала у приватній юридичній компанії. З 2015 до 2019 року була помічником першого заступника директора Національного антикорупційного бюро України. До березня 2020 року очолювала департамент міжнародно-правового співробітництва та повернення активів Офісу Генпрокурора. Має подяку від директора Федерального бюро розслідувань США за спільну успішну операцію Офісу Генпрокурора та ФБР.

З вересня 2020 року обіймала посаду директорки департаменту інформаційної політики та зв’язків з громадськістю АТ «Укрзалізниця».

Центр протидії дезінформації створений рішенням Ради національної безпеки і оборони України від 11 березня 2021 року, яке було введене в дію указом Глави держави від 19 березня 2021 року. У вівторок, 6 квітня, відбудеться представлення Центру протидії дезінформації представникам дипломатичних місій в Україні, а також експертам і громадським діячам у сфері медіа.

Нагадаємо, міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко обіцяв, що в Україні з'явиться Центр протидії російській дезінформації.

Як повідомляли «Кримські новини», парламентарі зареєстрували проєкт закону про внесення змін до деяких законів України щодо засудження ідеології «руського міра».