Прикордонники затримали судно Mriya. Найближчим часом танкер доставлять у Херсонський морський порт | QHA media
20 Серпня 2019, 18:04

Прикордонники затримали судно Mriya. Найближчим часом танкер доставлять у Херсонський морський порт

Закрити

Співробітники Державної прикордонної служби затримали танкер Mriya у нейтральних водах.

Про це виданню enkorr повідомили в компанії-судновласника ТОВ «Тефін».

Після огляду судна співробітники правоохоронних органів почали вимагати увімкнути двигуни і направити танкер в порт Херсон.

По имеющиеся информации, танкер планируют принудительно отбуксировать в Херсон.⠀http://enkorr.com.ua/a/news/Pogransluzhba_vzyala_na_abordazh_tanker_Mriya_v_neytralnih_vodah/237975

Опубліковано Oilnews-Enkorr Вівторок, 20 серпня 2019 р.

10 серпня 2019 року в процесі кримінального провадження за фактом порушення порядку в’їзду / виїзду на тимчасово окуповану територію, прокуратура АРК провела обшук у Херсоні на судні Mriya, яке підозрюється у перевезенні контрабанди нафтопродуктів.

У червні 2015 року це ж судно, але під назвою «Вілга», постачало паливо для підрозділів Чорноморського флоту РФ в анексований Севастополь.

Як повідомляє прес-служба прокуратури АРК, на судно накладено арешт і наразі вже виконано рішення суду про арешт танкера. Найближчим часом судно буде доставлено у Херсонський морський порт.

Правоохоронці виконують рішення суду щодо арешту танкеру «Mriya»На даний час співробітниками СБУ в АР Крим,…

Опубліковано Прокуратура Автономної Республіки Крим Вівторок, 20 серпня 2019 р.

19 серпня Херсонський апеляційний суд задовольнив апеляцію прокуратури Автономної Республіки Крим і наклав арешт на судно Mriya. Щоправда таке рішення було ухввлене за чотири дні після того, як судно залишило територіальні води України.

QHA media писало, що 13 серпня Херсонський міський суд відмовив у задоволенні клопотання СБУ та прокуратури Автономної Республіки Крим в арешті судна Mriya. А вже 15 серпня воно вийшло в нейтральні води Чорного моря, залишивши порт Херсона.

Дивитись ще: