Провадження за заявами компаній Суркісів були відкриті за підробленими документами — «Приватбанк» | QHA media
28 Травня 2020, 18:08

Провадження за заявами компаній Суркісів були відкриті за підробленими документами — «Приватбанк»

Закрити

Управління «Приватбанку» заявило, що виконавчі провадження за заявами шести компаній, пов’язаних з братами Ігорем і Григорієм Суркісами, були відкриті за підробленими документами.

Фінустанова звернулася з відповідною заявою до Державної виконавчої служби.

Вказується, що заяви до виконавчої служби від імені позивачів Camerin investments LLP, Sunnex investments LLP, Tamplemon investments LLP, Berlini commercial LLP, Lumil investments LLP, Sofinam investments LLP були підписані нібито керівництвом компаній, та «при співставленні з іншими документами підписів директорів виникли підозри щодо автентичності таких підписів».

«Приватбанк» звернувся до спеціалізованої установи щодо проведення почеркознавчої експертизи підписів, за результатами якої встановлено, що підписи від імені директорів компаній поставлені іншою особою, — йдеться у заяві.

У фінустанові зазначають, що також заяву про факт підробки направлять найближчим часом і до правоохоронних органів.

Нагадаємо, що 25 лютого Печерський районний суд Києва зобов’язав «Приватбанк» заплатити депозити офшорним компаніям братів Суркісів на суму понад 200 мільйонів доларів. У лютому компанія Lumil Investments LLP і держвиконавець звернулися до Печерського райсуду з проханням роз’яснити рішення цього суду від 9 лютого 2017 року про забезпечення позову пов’язаних з братами Суркісами компаній у справі про націоналізацію «Приватбанку».

Рішенням НБУ в 2016 році Суркіси були визнані інсайдерами «Приватбанку». НБУ вказував, що Ігор Суркіс та Ігор Коломойський — акціонери телеканалу «1+1», що свідчить про зв’язок Суркісів з «Приватбанком».

Як повідомляло QHA media, 15 квітня Київський апеляційний суд відхилив апеляційну скаргу та залишив у силі постанову Печерського райсуду, якою той зобов’язав «Приватбанк» виплатити понад 250 мільйонів доларів офшорним компаніям братів Суркісів.

Дивитись ще: