Проти блогера Шарія та його «партії» відкрили нові кримінальні справи

Новини України та світу
Ірина Требунських
19 Червня 2021, 15:10
Анатолій Шарій
Ірина Требунських
19 Червня 2021, 15:10

Проти прокремлівського блогера Анатолія Шарія та його громадської організації «Партія Шарія» відкрито кримінальне провадження за ознаками правопорушень, передбачених частиною 1 статті 205-1 (підроблення документів для держреєстрації), частиною 2 статті 209 (відмивання доходів, одержаних злочинним шляхом), частиною 3 статті 212 (ухиляння від сплати податків) Кримінального кодексу.

Таку відповідь Офісу генерального прокурора на запит опублікував на своїй сторінці у Facebook народний депутат Олексій Гончаренко.

Отримав відповіді на свої депутатські звернення стосовно законності набуття у власності нерухомості, де зараз переховуються Шарій та його дружина, а також про джерела фінансування «Партії Шарія», — написав депутат

Згідно з офіційними відповідями, слідство проводить управління фінансових розслідувань Державної фіскальної служби України (ДФС). Наразі Національне агентство з питань запобігання корупції передало інформацію про надання завідома неправдивих даних відомостей фінансового характеру та невідповідність сум доходів осіб, що фінансували партію, розмірам внеску до Нацполіції та ДФС.

⚡️Проти Шарія відкрили кримінальні справи за відмивання доходів, ухилення від сплати податків та махінації у...

Posted by Олексій Гончаренко on Saturday, June 19, 2021

У січні 2021 року СБУ відкрила кримінальне провадження щодо скандального проросійського блогера Анатолія Шарія. Його звинувачують у зазіханні на територіальну цілісність України. Пізніше за адресами фактичного проживання двох засновників громадської організації «партія Шарія» у Києві та у Бучанському районі на Київщині провели обшуки.

Як повідомляли «Кримські новини», 25 лютого підозрюваний у держзраді Анатолій Шарій не з‘явився до СБУ для участі у допиті як підозрюваний. Його оголосили у державний розшук.

Литва позбавила кремлівського пропагандиста Анатолія Шарія статусу біженця і оголосила його персоною нон-ґрата.