Протести в Грузії: у кінотеатрах країни відмовилися показувати фільми російською мовою, а на магазинах з'явилися написи «Росія — окупант». ФОТО | QHA media
24 Червня 2019, 11:48

Протести в Грузії: у кінотеатрах країни відмовилися показувати фільми російською мовою, а на магазинах з'явилися написи «Росія — окупант». ФОТО

Закрити

Найбільша мережа кінотеатрів у Грузії — Cavea — призупинила показ фільмів з російським перекладом в країні.

Про це повідомляє видання Грузия Online.

У компанії заявили, що так вирішено у зв’язку із протестами, що тривають в Грузії і є «проявом солідарності з учасниками антиокупаційної акції».

У компанії не уточнюють, чи надовго скасовані російськомовні сеанси і чи будуть вони взагалі продовжені.

Свою солідарність з учасниками акції протесту висловили і грузинські футболісти. Гравці клубів «Торпедо» (Кутаїсі), «Локомотив» (Тбілісі) і «Руставі» (Руставі) одягли футболки з написами англійською та грузинською мовами: «Ми пам’ятаємо — 20% території Грузії окуповані Росією».

Підтримку демонстрантам висловив і офіційний дилер компанії Apple в Грузії, опублікувавши на банерах мережі магазинів написи: «Росія — окупант» і «Не забувай своє минуле».

Вчора, 23 червня, у Тбілісі продовжився мітинг проти проросійської політики грузинської влади. Демонстранти вимагають відставки міністра внутрішніх справ Георгія Гахарії, звільнення усіх затриманих напередодні громадян і проведення дострокових парламентських виборів.

Дивитись ще: