Прокуратура АРК направила до суду справу щодо депутата-хабарника

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
18 Січня 2021, 15:10
Асіф АлієвQHA
18 Січня 2021, 15:10

За процесуального керівництва прокуратури АР Крим та міста Севастополь скеровано до суду обвинувальний акт стосовно депутата Запорізької міської ради.

Про це повідомляє пресслужба відомства.

Депутат обвинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частиною 3 статті 368 КК України — «отримання неправомірної вигоди у великому розмірі службовою особою, поєднане з вимаганням» і частиною 2 статті 369-2 КК України — «зловживання впливом».

Санкція статей передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

Досудовим розслідуванням встановлено, що вказаний депутат вимагав і отримав від громадянина неправомірну вигоду в розмірі 12 тисяч доларів за позитивне розв'язання питання щодо виділення у власність останньому земельної ділянки на території Запоріжжя.

Також слідство встановило, що депутат отримав неправомірну вигоду в розмірі одна тисяча доларів за вплив на ухвалення рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, з метою розв'язання питання з внесення відомостей до Державного земельного кадастру.

Раніше повідомлялось, що завершено розслідування кримінальної справи щодо колишнього українського чиновника-колаборанта Віталія Нахлупіна, який у 2014 році став «віцепрем’єром» окупованого Росією Криму і був заарештований за хабарництво.

Зазначається, що загальна сума хабара за вказаний період склала більше 16 мільйонів рублів (приблизно 5,4 мільйона гривень).