«Продовжимо дію адаптивного карантину до 31 липня» — Шмигаль | QHA media
ВІДЕО
17 Червня 2020, 16:10

«Продовжимо дію адаптивного карантину до 31 липня» — Шмигаль

Закрити

Кабінет міністрів продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня.

Про це повідомив прем’єр Денис Шмигаль на засіданні уряду сьогодні, 17 червня.

Проголосували одностайно, МОЗ та Мінекономіки ще мають один день на доопрацювання рішення.

Враховуючи зростання кількості коронахворих ми продовжимо дію адаптивного карантину до 31 липня цього року. Також сьогодні ми розглянемо запропонований Міністерством охорони здоров’я оновлений підхід до адаптивного карантину, який передбачає можливість посилення карантину в окремих регіонах, якщо цього вимагатиме ситуація, — заявив Шмигаль.

Він наголосив, що за останній тиждень на коронавірус захворіло 4853 людини. Це найбільше число за весь час пандемії в Україні.

Також Шмигаль наголосив, що уряд розуміє, що українці втомилися від карантинних обмежень, але коронавірусна загроза нікуди не поділася.

Він підкреслив, що масковий режим, соціальна дистанція, дезинфекція, це прості речі, які дозволять вберегти своє життя і захистити інших до моменту, поки не буде винайдено хоча б ефективний протокол лікування COVID-19.

На засіданні уряд планує також змінити графік початку роботи в окремих сферах і галузях: щоб розтягнути в часі «години пік», коли люди заповнюють громадський транспорт. Шмигаль закликав міських голів випустити на лінії максимальну кількість громадського транспорту.

Зазначимо, що за поточну добу 17 червня в Україні лабораторно підтверджено 758 випадків захворювання на COVID-19.

QHA media повідомляло, що в Україні суди винесли рішення щодо штрафів через порушення карантину загалом на 4,5 мільйона гривень.

Дивитись ще: