Президент підписав закон про держдопомогу під час карантину

Новини України та світу
Ірина Требунських
01 Березня 2021, 19:15
Володимир Зеленський
Ірина Требунських
01 Березня 2021, 19:15

Президент Володимир Зеленський підписав закон, який вносить зміни в українське законодавство щодо зайнятості населення. Як зазначають на сайті Офісу президента, йдеться про надання допомоги з часткового безробіття на період карантину та/або надзвичайної ситуації.

Чинне законодавство в Україні передбачало, що допомога з часткового безробіття на період карантину передбачена для застрахованих осіб, які втратили частину доходу через обмежувальні заходи, пов’язані з протидією поширенню COVID-19.

Згідно із підписаним президентом законом, допомога з часткового безробіття може надаватися не лише на період карантину, спричиненого коронавірусом, а й у разі інших захворювань чи надзвичайної ситуації на території України, — йдеться у повідомленні.

Відтепер уряд визначатиме порядок надання допомоги з часткового безробіття на період карантину, надзвичайної ситуації, її розмір, строк надання, а також порядок повернення коштів, спрямованих на фінансування такої допомоги.

Зазначається, що підписаний сьогодні президентом закон Верховна Рада ухвалила 4 лютого 2021 року.

«Кримські новини» інформували, що за 2020 рік в Україні рівень безробіття підвищився на 33%. Станом на січень 2021 року понад 485 тисяч українців не мають роботи.